کرانه ها » انتخابات خبرگان و مجلس و حکایت دوستی دشمنان .: کرانه ها :-: وبگاه شخصی حمید مشهدی آقایی :.

یک. از شگفتی های انتخابات دراین دوره، اصرار عجیب شبکه های بیگانه بر حضور فعال مردم درپای صندوق های رای است!!! حالا دیگر رادیو و تلویزیون بی.بی.سی. ازفهرستی حمایت می کنند و فهرستی را می کوبند. حتی گفته اند در تهران و مازندران وکرمان ومشهد و … به چه کسانی رای ندهیم!! راستی چرا؟

دو. این حرکات وجریان سازی هایی از این قبیل توسط آمریکاییها وانگلیسی ها، حکایت ازسرمایه گذاری ویژه ی دشمن در این مرحله از انتخابات دارد.گویا استکبار از فضای پسابرجام وخوش خیالی و ساده انگاری برخی مسوولان ساده اندیش و بعضی ازموضع گیری های مشکوک عده ای در داخل، براین عزم است تا از روزنه ی این انتخابات به برخی از برنامه های خود در راهبرد نفوذ دست یابد. نوعی هماهنگی داخلی وخارجی درموضع گیری ها،شعارها و موج سازی ها به چشم می خورد که این گمانه را تقویت میکند.

سه.تمام هدف دشمن، با همراهی جاهلانه یا خائنانه برخی عناصر داخلی در این جمله خلاصه می شود:

«دوران انقلاب اسلامی و انقلابی گری در این کشور به پایان رسیده است».

این جریان تلاش می کند، مشکلات کشور از قبیل گرانی وتحریم و… را به گردن مقاومت و ایستادگی مردم بیندازد و اصولگرایی را عامل تشدید این مشکلات بداند.و از این رهگذر عملکرد نامناسب برخی از اصولگرایان بریده از اصولگرایی در دولت دهم را به پای جریان اصولگرایی بیندازد.

این جریان به شدت درحال دو قطبی سازی فرهنگی و اجتماعی جامعه است و می خواهد از این واقعه برای پیروزی در انتخابات برای خود طرفی ببندد.

این جریان، درصدد موضوعات نخ نمایی مثل رفع حصر ازسران فتنه است. بیچاره آن دو نفرکه درهنگامه انتخابات عامل رای آوری می شوند و پس ازانتخابات به فراموشی سپرده می شوند و در جلسات خصوصی شان تداوم حصر آنان مطلوب دانسته می شود و آزادی شان مایه دردسر.

این جریان با فراموش سازی لطماتی در فتنه هشتاد و هشت به کشور وارد کردند. طلبکارانه رد صلاحیت خود را موجب حذف انتخابات رقابتی می دانند، درحالی که در جلسات خصوصی شان، همدیگر را به بازگشت و توبه توصیه می کنند و چون به بیرون می آیند، توصیه شان را فراموش می کنند و دوباره طلبکار نظام می شوند.

این جریان روزی مشارکت حداقلی را مطلوب می دانست و امروزشورای نگهبان را به خاطر مواضع پرصلابت خود، سرزنش کرده و موجب تضعیف مشارکت می دانند.

روزنامه الحیات درچندشماره قبل انتخابات ایران را تعیین کننده ی سرنوشت منطقه می داند وعده ای هم در داخل چنین می گویند و مجلس آینده را مجلس رفع مشکلات منطقه و جهان می خوانند.

این جریان درصدد است ازمجلس خبرگان  و شورای اسلامی در آینده درصدد، تشدید مطالبات از رهبری نظام، مبنی بر کوتاه آمدن ازمواضع استکبار ستیزانه، حمایت از مقاومت اسلامی است. این جریان اقتصاد مقاومتی و معیشت مردم را اولویت خود نمی داند و از هم اکنون دنبال طرح ها و لوایح سیاسی است.

این جریان استقلال درمسیر توسعه رایک خیال خام میداند و نگاهی برون گرا و از سر شیفتگی به غرب، آن هم آمریکا و آنگلیس و آلمان و فرانسه دارد. و ارتباط با اروپای دوم و چین و روسیه را اتلاف وقت نظام می پندارد.

برخی از مدیران در کشور فرهنگ و مهندسی فرهنگی را باور ندارد و فرهنگ را متجلی در برخی رشته های هنری،گردشگری می داند… برنامه ی ضعیف و مقاله گونه ی پیشنهادی ششم شاهد آن است.

راستی چرا بلندگوی استعمار پیر وانگلیس خبیث از یک فهرست حمایت می کند؟

چرا فقیه روشن ضمیر ، حضرت آیت الله جنتی و برخی دیگر بزرگان تا این اندازه مورد بغض دشمن هستند؟

باید منتظر بود وحرکات جبهه دشمن را رصد کرد. نگارنده بر این باور است فتنه این بار از نوع آشوب وکشته سازی وآتش زدن اموال عمومی و شعارصریح برعلیه ارزشها وآرمانها نیست. ممکن است کسانی حرکاتی داشته باشند. لکن این فتنه؛ فتنه ی نرم است…

موضوعی که انشاالله پس از انتخابات و با آشکارشدن کینه های شکست خوردگان به آن خواهیم پرداخت.[ برچسب ها ] :
نظر شما در مورد اين نوشتار چيست ؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.